Duvar Kağıdı Uygulama

Duvar Kağıdı Uygulama

Duvar Kağıdı Uygulama

Duvar Kağıdı Uygulama ; Önce 1 litre suyu bir pet şişye ya da kücük bir leğene koyun kullanılacak olan su ılık olmalıdır. Sonrasında duvar kağıdı tutkalını uygulayacağınız kabın içine dökünüz. Bir sopa parcası yardımı ile yada bizden aldığınız ek malzemelerde bulunan karıştırıcı aparat ile iyice karıştırın.

Parçalı olan Resimli duvar kağıdınızı yere serin, her bir parcasını daha önce karıştırdığınız tutkalı fırca yardımı ile oda yok ise bulaşık süngeri ile tutkala sungeri bandırarak yavaşça duvar kağıdınızın ilk parcasının arkasına sürünüz, dikkat edin tutkal ne koyu nede çok açık olacak. Birinci parcayı tutkalla iyice sürdükten sonra birinci parcayı tutkallı hali birbirine donuk öpüştürererek katlayın ve 2 dakika kurumaya bırakın. Sonrasında 2ci parçaya tutkalınızı sürün, aynı şekilde biririne yapıştırıp 2 dakika kurumaya alın.  Sonrasında 3cü parça ve var ise 4cü parça

Tüm parçalar tutkallandıktan sonra sırasıyla sol baştan ve yukarıdan aşağıya soldan sıvazlayarak daha önce bizden aldığınız duvar kağıdı aparatı var ise onunla yoksa bir havlu yardımı ile yavaş yavaş yapıştırın, hava Kabarcığı kalmıyacak şekilde.

Burada en önemli nokta birinci parçadır. Çünkü tüm parçalar ona göre hizalanarak uygulanmak zorundadır, yani birinici parça mutlaka yukarıdan teraziye uygun şekilde ve hizalı olmak zorundadır.

Duvar kağıdımızın ikinci parçasını elimize alarak daha önce yapıştırdığımız birinci parçanın 1cm üzerine bindirerek yavaşça yine sol üstten aşağıya doğru kabarcık kalmayacak şekilde yaçaşça uygulayın, herhangi bir yanlış yapıştırmada telaş yapmayın, duvar kağıdınını yavaşça kaldırın ve tekrar yapıştırın korkmayın kolay yırtılmayan üründür. Sırasıyla dğer parçalarıda aynı şekilde duvarınıza uygulayın  TEBRİKLER size başardınız.

Ürün özellikleri; Ürünün ebatları standart ise duvar kağıdınızın her parcasının eni 1 metredir enindedir.

Not: Duvarkağıdı kutulaının üzerinde dikkat etmeniz gereken husular yazılıdır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × three =